Oddílovka 29. 1. 2022

Místo zrušené hry „Záchrana diamantového dolu“ jsme si uspořádali vlastní oddílovku. Sešli jsme se v 9 hodin ráno u klubovny v komorním počtu 5+3. Dorazili: Patrik, Kuba, Kryštof, Matouš a Vojta, z vedoucích pak Řízek, Eliáš a já (Víťa).

Ještě před začátkem jsem zatopil v kamnech v klubovně a hned po úvodním nástupu a vyplnění docházky jsme vyrazili na hřiště, kde jsme stavěli a následně i hráli „sněhový minigolf“. Po dokončení všech jamek jsme se vydali do klubovny nicméně cestou se strhla menší koulovačka. Když jsme dorazili do klubovny Řízek s vlčáky rozjel hru „vlakové dobrodružství“ ve které nejprve hráči sbírají body za navštívená města a v další fázi se snaží splnit co nejvíce úkolů v rámci závodu po již vybudované železnici. Mezitím jsem začal po klubovně rozmísťovat kartičky nové hry Kamtam, cože je zbrusu nová karetně-pohybová hra od českého vývojáře her, která do sebe kloubí klasickou stopovanou a moderní technologie. Ve zkratce kluci hledali jednotlivé kartičky pomocí nápověd (textových, nebo fotografií) z telefonu a nalezení kartičky potvrdili naskenováním QR kódu z kartičky. Než kluci tuto hru dohráli začal Řízek připravovat oběd – palačinky.

Oběd všem chutnal tak moc, že nám nezbyla ani kapka mléka.

Po obědě kluci hráli druhou fázi „vlakového dobrodružství“.

Výprava se hodně povedla – kluci ani nechtěli jít domů 🙂

Zapsal Víťa